UBYTOVÁNÍ V ROUBENCE

UBYTOVÁNÍ V ROUBENCE

Naše tipy na ubytování v tradiční roubence, které spojují rustikální atmosféru s moderním komfortem. Naše roubenky jsou ideálním místem pro odpočinek a únik z každodenního shonu. Užijte si autentický zážitek v náručí přírody, kde se probudíte do šumu lesa a usínat budete pod hvězdnou oblohou.

Rezervujte si ubytování v roubence a zažijte kouzlo ubytování v roubence!

 

Poskytujeme unikátní spojení historického šarmu s pohodlím moderního ubytování.

Každá roubenka je pečlivě navržena a zařízena tak, aby vám přinesla nejenom útulnost, ale i pohodlí, na které jste zvyklí. Uvnitř naleznete prostorné a vkusně zařízené pokoje, plně vybavenou kuchyň a moderní koupelny. Rustikální dřevěné prvky a detaily dodávají každému interiéru osobitý charakter, zatímco moderní vybavení vás nechá v klidu relaxovat a užívat si svůj pobyt.

Ať už plánujete romantický útěk ve dvou, rodinnou dovolenou nebo společenskou akci s přáteli, naše roubenky jsou připraveny vám poskytnout ideální zázemí. Venkovní prostor nabízí možnost grilování, posezení u ohně nebo relaxace na terase. Pro ty, kteří si rádi zachovávají aktivity i na dovolené, jsou v okolí k dispozici cyklostezky, pěší trasy a možnosti sportovního vyžití.

Ubytování v roubence není jenom o místě na spaní – je to o prožitku. Je to o probuzení s vůní dřeva a o setkání s historií, která je v každé roubence zřetelně cítit. Přijďte si k nám odpočinout, načerpat novou energii a zažít dovolenou plnou vzpomínek a dojmu, které budou s vámi ještě dlouho po návratu domů. Rezervujte si svůj termín a dejte šanci tomuto unikátnímu zážitku – ubytování v roubence!